Kommande vecka

Evenemang & Socialdanser

Här finner du Sveriges alla evenemang och socialdanser, sökbart på närmaste veckan, plats, orkester och visa deras respektive spelplaner med tider och även kartor med gps koordinator. Denna funktion finns som app till din telefon, iPhone: https://itunes.apple.com/se/app/dansvanner/id698917839?mt=8

 

Filtrera på :
TiderOrkesterPlatsOrtLandskapPlats / Ort / Landskap
Sun 19 Nov, 13:30-17:00Matz RogersFolkets Park ArbogaArbogaVästmanlandFolkets Park Arboga
Arboga
Västmanland
Sun 19 Nov, 14:00-17:00Bex:sFolkungaskolan LinköpingLinköpingÖstergötlandFolkungaskolan Linköping
Linköping
Östergötland
Sun 19 Nov, 14:00-16:30Håsta Jazz StorbandGT-lokalen HudiksvallHudiksvallGävleborgGT-lokalen Hudiksvall
Hudiksvall
Gävleborg
Sun 19 Nov, 15:00-18:00Kenneth Hertz / Kenneth & AnnikaFolkets Hus KallhällKallhällStockholmFolkets Hus Kallhäll
Kallhäll
Stockholm
Sun 19 Nov, 16:00-19:30KenningsOrdenshuset NåsNåsDalarnaOrdenshuset Nås
Nås
Dalarna
Sun 19 Nov, 17:00-21:00Matz BladhsFolkets Park BjärnumBjärnumSkåneFolkets Park Bjärnum
Bjärnum
Skåne
Sun 19 Nov, 17:00-21:00JannezParken GävleGävleGävleborgParken Gävle
Gävle
Gävleborg
Sun 19 Nov, 17:00-21:00CasanovasParken GöteneGöteneVästra GötalandParken Götene
Götene
Västra Götaland
Sun 19 Nov, 17:00-20:30EdwingsStorfors KulturhusStorforsVärmlandStorfors Kulturhus
Storfors
Värmland
Sun 19 Nov, 17:00-21:00CallinazTörringelundOxieSkåneTörringelund
Oxie
Skåne
Sun 19 Nov, 17:00-20:30Kjell DahlsSeniorernas hus KarlstadKarlstadVärmlandSeniorernas hus Karlstad
Karlstad
Värmland
Sun 19 Nov, 18:00-22:00HighlightsEbba dansklubbTullingeStockholmEbba dansklubb
Tullinge
Stockholm
Sun 19 Nov, 18:00-22:00HolidaysFolkets Park (Hedemora)HedemoraDalarnaFolkets Park (Hedemora)
Hedemora
Dalarna
Sun 19 Nov, 18:00-22:00PeriklesFolkets Park (Ljungsbro)LjungsbroÖstergötlandFolkets Park (Ljungsbro)
Ljungsbro
Östergötland
Sun 19 Nov, 18:00-21:00Sven-RogersForsmoträffenForsmoVästernorrlandForsmoträffen
Forsmo
Västernorrland
Sun 19 Nov, 18:00-22:00Thor Görans & Agneta OlssonGT-gården JättendalJättendalGävleborgGT-gården Jättendal
Jättendal
Gävleborg
Sun 19 Nov, 18:00-21:30Trippix Hindås RotundaHärrydaVästra GötalandHindås Rotunda
Härryda
Västra Götaland
Sun 19 Nov, 18:00-22:00BlenderHolken KarlstadKarlstadVärmlandHolken Karlstad
Karlstad
Värmland
Sun 19 Nov, 18:00-21:30JiveIsladan BjästaBjästaVästernorrlandIsladan Bjästa
Bjästa
Västernorrland
Sun 19 Nov, 18:00-21:00Björn & BossePerbackagården BodenSvartbjörnsbynNorrbottenPerbackagården Boden
Svartbjörnsbyn
Norrbotten
Sun 19 Nov, 18:00-21:30DiggarnaPigalle NässjöNässjöJönköpingPigalle Nässjö
Nässjö
Jönköping
Sun 19 Nov, 18:00-21:00Karl-Erik StenlundMedborgarhuset ArvidsjaurArvidsjaurNorrbottenMedborgarhuset Arvidsjaur
Arvidsjaur
Norrbotten
Sun 19 Nov, 19:00-22:00AvantNorrmalmia PiteåPiteåNorrbottenNorrmalmia Piteå
Piteå
Norrbotten
Sun 19 Nov, 20:00-00:00DateBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Sun 19 Nov, 20:00-00:00JunixViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Mon 20 Nov, 12:00-00:00Conny BrodinClub 13HögsboVästra GötalandClub 13
Högsbo
Västra Götaland
Mon 20 Nov, 18:00-21:30SamzonsFolkets Hus (Forshaga)ForshagaVärmlandFolkets Hus (Forshaga)
Forshaga
Värmland
Mon 20 Nov, 18:00-21:30JontezTidaholmsparkenTidaholmVästra GötalandTidaholmsparken
Tidaholm
Västra Götaland
Mon 20 Nov, 19:00-22:00PeosAllhem FärgelandaFärgelandaVästra GötalandAllhem Färgelanda
Färgelanda
Västra Götaland
Mon 20 Nov, 19:00-22:00SerenadFolkparken (Skellefteå)SkellefteåVästerbottenFolkparken (Skellefteå)
Skellefteå
Västerbotten
Mon 20 Nov, 19:30-22:00Bas, Fiol o DragAspnässkolan JakobsbergJakobsbergStockholmAspnässkolan Jakobsberg
Jakobsberg
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00LövgrensBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00HedinsBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00Black JackViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00Janssons orkesterViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00HolidaysViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-00:00JunixViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Mon 20 Nov, 20:00-23:00Only on a mondayChicago swing dance studioStockholmStockholmChicago swing dance studio
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 13:00-16:00Kjell DahlsMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)BrommaStockholmMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)
Bromma
Stockholm
Tue 21 Nov, 13:00-16:00Lars ErikssonsKvarntorpsgården TäbyTäbyStockholmKvarntorpsgården Täby
Täby
Stockholm
Tue 21 Nov, 13:30-17:00SamzonsBrunnsparkenÖrebroÖrebroBrunnsparken
Örebro
Örebro
Tue 21 Nov, 13:30-17:00Micke AhlgrensFolkets Park (Hedemora)HedemoraDalarnaFolkets Park (Hedemora)
Hedemora
Dalarna
Tue 21 Nov, 14:00-17:00Tång & CoBjurslättsskolanGöteborgVästra GötalandBjurslättsskolan
Göteborg
Västra Götaland
Tue 21 Nov, 17:00-20:30Lennart & SuneFolkets Hus TimsforsTimsforsKronobergFolkets Hus Timsfors
Timsfors
Kronoberg
Tue 21 Nov, 18:00-21:30KennethsHindås RotundaHärrydaVästra GötalandHindås Rotunda
Härryda
Västra Götaland
Tue 21 Nov, 18:00-22:00SkåningarnaSundspärlanHelsingborgSkåneSundspärlan
Helsingborg
Skåne
Tue 21 Nov, 18:30-22:30CarlzonsFolkets Hus (Hallunda)HallundaStockholmFolkets Hus (Hallunda)
Hallunda
Stockholm
Tue 21 Nov, 19:00-22:30LevinsBoråsparkenBoråsVästra GötalandBoråsparken
Borås
Västra Götaland
Tue 21 Nov, 19:00-23:00WahlströmsBrunnsparkenÖrebroÖrebroBrunnsparken
Örebro
Örebro
Tue 21 Nov, 20:00-00:00LövgrensBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 20:00-00:00HedinsBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 20:00-00:00Black JackViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 20:00-00:00JontezViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 20:00-00:00Janssons orkesterViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Tue 21 Nov, 20:00-00:00JunixViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Wed 22 Nov, 11:00-13:45Bengt ÅkerbergFolkets Hus FräntorpGöteborgVästra GötalandFolkets Hus Fräntorp
Göteborg
Västra Götaland
Wed 22 Nov, 13:30-17:00BarraBazzArosdansen Syrianska KulturcentretVästeråsVästmanlandArosdansen Syrianska Kulturcentret
Västerås
Västmanland
Wed 22 Nov, 13:30-17:00EdwingsLanderydgårdenHjulsbroÖstergötlandLanderydgården
Hjulsbro
Östergötland
Wed 22 Nov, 17:00-20:30OrientKulturhuset SävsjöSävsjöJönköpingKulturhuset Sävsjö
Sävsjö
Jönköping
Wed 22 Nov, 18:30-22:30M & MTallparken VinslövVinslövSkåneTallparken Vinslöv
Vinslöv
Skåne
Wed 22 Nov, 19:00-22:00Sven-RogersBlackis LuleåSvartöstadenNorrbottenBlackis Luleå
Svartöstaden
Norrbotten
Wed 22 Nov, 19:00-22:00Tomaz & CoLännagårdenHysingsvikStockholmLännagården
Hysingsvik
Stockholm
Wed 22 Nov, 19:00-22:00SpelfinkarnaÅttersruds bygdegårdBrålandaVästra GötalandÅttersruds bygdegård
Brålanda
Västra Götaland
Wed 22 Nov, 19:30-22:30Ola & JagBergeforsparkenSörbergeVästernorrlandBergeforsparken
Sörberge
Västernorrland
Wed 22 Nov, 20:00-00:00MannerzBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00HedinsBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00Black JackViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00voizeViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00Janssons orkesterViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00JunixViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Wed 22 Nov, 20:00-00:00LikesSwinghallen VäxjöVäxjöKronobergSwinghallen Växjö
Växjö
Kronoberg
Wed 22 Nov, 20:00-22:30ConnysSätila BygdegårdSätilaVästra GötalandSätila Bygdegård
Sätila
Västra Götaland
Wed 22 Nov, 20:00-00:00IngesTellus fritidscenterSödermalmStockholmTellus fritidscenter
Södermalm
Stockholm
Thu 23 Nov, 12:00-15:00Kjell & KennethMöllanMölndalVästra GötalandMöllan
Mölndal
Västra Götaland
Thu 23 Nov, 13:00-16:00FinezzeFolkets Hus (Ersboda)UmeåVästerbottenFolkets Hus (Ersboda)
Umeå
Västerbotten
Thu 23 Nov, 13:00-17:00Bob StevensFyris ParkUppsalaUppsalaFyris Park
Uppsala
Uppsala
Thu 23 Nov, 13:00-16:00IngesMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)BrommaStockholmMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)
Bromma
Stockholm
Thu 23 Nov, 18:30-22:00MartinezFolkets Hus RamvikRamvikVästernorrlandFolkets Hus Ramvik
Ramvik
Västernorrland
Thu 23 Nov, 18:30-22:30ChiquitaGranbacken LöberödLöberödSkåneGranbacken Löberöd
Löberöd
Skåne
Thu 23 Nov, 19:00-21:30Bas, Fiol o DragArena Rotebro RotebroStockholmArena Rotebro
Rotebro
Stockholm
Thu 23 Nov, 19:00-23:00BlenderFolkets Hus SäterSäterDalarnaFolkets Hus Säter
Säter
Dalarna
Thu 23 Nov, 20:00-00:00MannerzBirka ParadiseStockholmStockholmBirka Paradise
Stockholm
Stockholm
Thu 23 Nov, 20:00-00:00DonnezFolkets Hus DelsboDelsboGävleborgFolkets Hus Delsbo
Delsbo
Gävleborg
Thu 23 Nov, 20:00-00:00Janssons orkesterViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Thu 23 Nov, 20:00-00:00JunixViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Fri 24 Nov, 13:00-16:00ZethzonsFältöversten DansträffenStockholmStockholmFältöversten Dansträffen
Stockholm
Stockholm
Fri 24 Nov, 13:00-16:00Bex:sMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)BrommaStockholmMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)
Bromma
Stockholm
Fri 24 Nov, 17:00-21:00Kjell-ReinesFolkets Hus TvingTvingBlekingeFolkets Hus Tving
Tving
Blekinge
Fri 24 Nov, 19:00-23:00Glenn-EndysDanshallen BelganetHallabroBlekingeDanshallen Belganet
Hallabro
Blekinge
Fri 24 Nov, 19:00-23:00JannezDanshallen KarlskogaKarlskogaÖrebroDanshallen Karlskoga
Karlskoga
Örebro
Fri 24 Nov, 19:00-22:30FinezzeFolkets Hus StrömsundStrömsundJämtlandFolkets Hus Strömsund
Strömsund
Jämtland
Fri 24 Nov, 19:00-22:30PeosLanegårdenLaneVästra GötalandLanegården
Lane
Västra Götaland
Fri 24 Nov, 19:00-23:00SvantesTösse bygdegårdTösseVästra GötalandTösse bygdegård
Tösse
Västra Götaland
Fri 24 Nov, 19:30-23:00Bob StevensMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)BrommaStockholmMedborgarhuset Alvik (Brommasalen)
Bromma
Stockholm
Fri 24 Nov, 20:00-00:00KindbergsBellevueparken KarlshamnKarlshamnBlekingeBellevueparken Karlshamn
Karlshamn
Blekinge
Fri 24 Nov, 20:00-00:00FlamingokvintettenEster KungsbackaKungsbackaHallandEster Kungsbacka
Kungsbacka
Halland
Fri 24 Nov, 20:00-00:00voizeFolkets Hus (Hallunda)HallundaStockholmFolkets Hus (Hallunda)
Hallunda
Stockholm
Fri 24 Nov, 20:00-00:00MartinezFolkets Hus KusmarkKusmarkVästerbottenFolkets Hus Kusmark
Kusmark
Västerbotten
Fri 24 Nov, 20:00-00:00ExpandersFolkets Hus NäsvikenNäsvikenGävleborgFolkets Hus Näsviken
Näsviken
Gävleborg
Fri 24 Nov, 20:00-23:30JandersFolkets Hus StorumanStorumanVästerbottenFolkets Hus Storuman
Storuman
Västerbotten
Fri 24 Nov, 20:00-00:00Matz BladhsFolkets Park SalaSalaVästmanlandFolkets Park Sala
Sala
Västmanland
Fri 24 Nov, 20:00-00:00ScottsIsaberg HestraHestraJönköpingIsaberg Hestra
Hestra
Jönköping
Fri 24 Nov, 20:00-00:00DateKronan VaraVaraVästra GötalandKronan Vara
Vara
Västra Götaland
Fri 24 Nov, 20:00-00:00PeriklesShakespeare HöllvikenHöllvikenSkåneShakespeare Höllviken
Höllviken
Skåne
Fri 24 Nov, 20:00-00:00Mats BergmansTallparken VinslövVinslövSkåneTallparken Vinslöv
Vinslöv
Skåne
Fri 24 Nov, 20:00-00:00Lasse StefanzTuppens danskrogBollnäsGävleborgTuppens danskrog
Bollnäs
Gävleborg
Fri 24 Nov, 20:00-00:00PerHåkansViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Fri 24 Nov, 20:00-00:00MickeysViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Fri 24 Nov, 20:00-00:00Högtryck (FIN)Viking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Fri 24 Nov, 20:00-00:00Contrazt (N)Storliens HögfjällshotellStorlienJämtlandStorliens Högfjällshotell
Storlien
Jämtland
Fri 24 Nov, 20:30-00:30StreaplersFolkets Park SkaraSkaraVästra GötalandFolkets Park Skara
Skara
Västra Götaland
Fri 24 Nov, 21:00-01:00Black JackBrux ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvikVästernorrlandBrux Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Västernorrland
Fri 24 Nov, 21:00-01:00DonnezCasino Cosmopol SundsvallSundsvallVästernorrlandCasino Cosmopol Sundsvall
Sundsvall
Västernorrland
Fri 24 Nov, 21:00-01:00SannexFolkan ÖstersundÖstersundJämtlandFolkan Östersund
Östersund
Jämtland
Fri 24 Nov, 21:00-01:00VoyageFolkets Hus (Piteå)PiteåNorrbottenFolkets Hus (Piteå)
Piteå
Norrbotten
Fri 24 Nov, 21:00-01:00BlenderFyris ParkUppsalaUppsalaFyris Park
Uppsala
Uppsala
Fri 24 Nov, 21:00-01:00CasanovasParken OskarshamnOskarshamnKalmarParken Oskarshamn
Oskarshamn
Kalmar
Fri 24 Nov, 21:00-01:00DateCarlskrona golfklubbKarlskronaBlekingeCarlskrona golfklubb
Karlskrona
Blekinge
Fri 24 Nov, 21:30-01:00TitanixHigh ChaparallHillerstorpJönköpingHigh Chaparall
Hillerstorp
Jönköping
Fri 24 Nov, 22:00-02:00Janne MartinsHamnpaviljongen UppsalaUppsalaUppsalaHamnpaviljongen Uppsala
Uppsala
Uppsala
Sat 25 Nov, 16:00-18:30Gislaved StorbandGlashuset GislavedGislavedJönköpingGlashuset Gislaved
Gislaved
Jönköping
Sat 25 Nov, 19:00-21:30Conny & PeterAntens SågAntenVästra GötalandAntens Såg
Anten
Västra Götaland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00Hardes storbandB-salen LinköpingLinköpingÖstergötlandB-salen Linköping
Linköping
Östergötland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00TebesB-salen LinköpingLinköpingÖstergötlandB-salen Linköping
Linköping
Östergötland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00Bergstens9B-salen LinköpingLinköpingÖstergötlandB-salen Linköping
Linköping
Östergötland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00Wåhlin big bandB-salen LinköpingLinköpingÖstergötlandB-salen Linköping
Linköping
Östergötland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00Hardes Big BandB-salen LinköpingLinköpingÖstergötlandB-salen Linköping
Linköping
Östergötland
Sat 25 Nov, 19:00-23:00Lars ErikssonsEkebyskolan VallentunaVallentunaStockholmEkebyskolan Vallentuna
Vallentuna
Stockholm
Sat 25 Nov, 19:00-00:30KindbergsFolkets Park HuskvarnaHuskvarnaJönköpingFolkets Park Huskvarna
Huskvarna
Jönköping
Sat 25 Nov, 19:00-00:30voizeFolkets Park HuskvarnaHuskvarnaJönköpingFolkets Park Huskvarna
Huskvarna
Jönköping
Sat 25 Nov, 19:00-23:00SkåningarnaPigalle NässjöNässjöJönköpingPigalle Nässjö
Nässjö
Jönköping
Sat 25 Nov, 19:00-23:00FernandozPårydsparkenPårydKalmarPårydsparken
Påryd
Kalmar
Sat 25 Nov, 19:00-23:00MickesCentrumhuset RobertsforsRobertsforsVästerbottenCentrumhuset Robertsfors
Robertsfors
Västerbotten
Sat 25 Nov, 20:00-00:00DancemänBlackstad bygdegårdBlackstadKalmarBlackstad bygdegård
Blackstad
Kalmar
Sat 25 Nov, 20:00-01:00Mats BergmansBrunnsparkenÖrebroÖrebroBrunnsparken
Örebro
Örebro
Sat 25 Nov, 20:00-01:00Bob StevensBrunnsparkenÖrebroÖrebroBrunnsparken
Örebro
Örebro
Sat 25 Nov, 20:00-01:00Black JackFolkan ÖstersundÖstersundJämtlandFolkan Östersund
Östersund
Jämtland
Sat 25 Nov, 20:00-01:00DonnezFolkan ÖstersundÖstersundJämtlandFolkan Östersund
Östersund
Jämtland
Sat 25 Nov, 20:00-00:00Thor Görans & Agneta OlssonFolkets Hus (Ersboda)UmeåVästerbottenFolkets Hus (Ersboda)
Umeå
Västerbotten
Sat 25 Nov, 20:00-00:00HighlightsFolkets Hus (Forshaga)ForshagaVärmlandFolkets Hus (Forshaga)
Forshaga
Värmland
Sat 25 Nov, 20:00-00:00FlamingokvintettenHanöhus HotellSölvesborgBlekingeHanöhus Hotell
Sölvesborg
Blekinge
Sat 25 Nov, 20:00-00:30SamzonsHäradshammars bygdegårdVikbolandetÖstergötlandHäradshammars bygdegård
Vikbolandet
Östergötland
Sat 25 Nov, 20:00-00:00ScottsIsaberg HestraHestraJönköpingIsaberg Hestra
Hestra
Jönköping
Sat 25 Nov, 20:00-00:00LövgrensKvarnkullen KungälvKungälvVästra GötalandKvarnkullen Kungälv
Kungälv
Västra Götaland
Sat 25 Nov, 20:00-00:00SandinsLundsbergs bygdegårdKoppomVärmlandLundsbergs bygdegård
Koppom
Värmland
Sat 25 Nov, 20:00-00:00Lasse StefanzMoraparkenMoraDalarnaMoraparken
Mora
Dalarna
Sat 25 Nov, 20:00-00:00SannexRotan SkelleftehamnSkelleftehamnVästerbottenRotan Skelleftehamn
Skelleftehamn
Västerbotten
Sat 25 Nov, 20:00-00:00VoyageStora Björn BorlängeBorlängeDalarnaStora Björn Borlänge
Borlänge
Dalarna
Sat 25 Nov, 20:00-00:00Micke AhlgrensTingvalla ÅstorpÅstorpSkåneTingvalla Åstorp
Åstorp
Skåne
Sat 25 Nov, 20:00-00:00PerHåkansViking Line (Cinderella)StockholmStockholmViking Line (Cinderella)
Stockholm
Stockholm
Sat 25 Nov, 20:00-00:00MickeysViking RosellaKapellskärStockholmViking Rosella
Kapellskär
Stockholm
Sat 25 Nov, 20:00-00:00FlamingokvintettenHanöhus BeachbarSölvesborgBlekingeHanöhus Beachbar
Sölvesborg
Blekinge
Sat 25 Nov, 20:00-00:00BarbadosEringsboda BrunnEringsbodaBlekingeEringsboda Brunn
Eringsboda
Blekinge
Sat 25 Nov, 20:00-00:00Contrazt (N)Storliens HögfjällshotellStorlienJämtlandStorliens Högfjällshotell
Storlien
Jämtland
Sat 25 Nov, 21:00-01:00BlenderPumpen Södra ViSödra ViKalmarPumpen Södra Vi
Södra Vi
Kalmar
Sat 25 Nov, 21:00-01:00JannezTräffen BåbergTrollhättanVästra GötalandTräffen Båberg
Trollhättan
Västra Götaland
Sat 25 Nov, 21:00-01:00DateCarlskrona golfklubbKarlskronaBlekingeCarlskrona golfklubb
Karlskrona
Blekinge
Sat 25 Nov, 21:00-01:00ExpandersStadshuset SundsvallSundsvallVästernorrlandStadshuset Sundsvall
Sundsvall
Västernorrland
Sat 25 Nov, 21:00-01:00TribondVinbergs bygdegårdVinberg HallandVinbergs bygdegård
Vinberg
Halland
Sat 25 Nov, 21:30-01:00TitanixHigh ChaparallHillerstorpJönköpingHigh Chaparall
Hillerstorp
Jönköping
Sun 26 Nov, 13:00-16:00Arne FernlöfsTuben FarstaFarstaStockholmTuben Farsta
Farsta
Stockholm